#GortatTeam...

Dodatkowe treningi koszykówki

opublikowano
03.09.2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od najbliższego poniedziałku (6 września 2021) startujemy z dodatkowymi zajęciami z koszykówki dla Uczniów klas 2-4 szkoły podstawowej.

Treningi odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w godz. 15:30-17:00 w odnowionej sali gimnastycznej naszej Szkoły. Prowadzić je będzie Pani Trener Paulina Dąbkowska - absolwentka SMS PZKosz, reprezentantka Polski w kadrach juniorskich i młodzieżowych, z którymi występowała na Mistrzostwach Europy. Grała w Ekstraklasie Kobiet, między innymi w Wiśle Kraków, Odrze Brzeg, Inea Poznań, Matizol Liderze Pruszków i Zagłębiu Sosnowiec, oraz w I lidze. Trener Paulina od kilku lat prowadzi koszykarską szkółkę Mini Basket 4 Kids - Kraków zarażając basketem kogo się da.

Serdecznie zapraszamy dzieciaki z klas 2-4 szkoły podstawowej w poniedziałek 6 września 2021 na pierwszy trening wyjątkowo w godz. 15:30-16:30. Zaraz po nim, o godz. 16:30 spotkanie organizacyjne z Panią Trener, na które zapraszamy Rodziców. Zapraszamy także dzieciaki i Rodziców z innych szkół!

UWAGA! - Wszystkie dzieci muszą posiadać zgody Rodziców na udział w dodatkowych zajęciach sportowych. Wzór zgody dostępny poniżej.

Zgoda rodziców dodatkowe treningi koszykówki - pobierz

przeczytaj koniecznie