rekrutacja...
Polityka Prywatności       ZAMKNIJ

Witamy w portalu rekrutacyjnym

Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata w Krakowie

jeżeli szukasz szybkiego kontaktu to zadzwoń lub napisz do nas

Harmonogram rekrutacji do Szkoły Podstawowej Marcina Gortata na rok szkolny 2022/2023:
1. Rekrutacja do klas 1, 3, 6, 7 i 8 trwa od 1 lutego do 29 kwietnia 2022. Dokumenty można składać:
  • osobiście w sekretariacie Szkoły (pon-pt 8:00-16:00);
  • mailowo (uzupełnione i podpisane skany/zdjęcia) – rekrutacja.krakow@szkolagortata.pl;
  • pocztą – na adres Szkoły.
2. 4-6 maja 2022 – praca Komisji Rekrutacyjnej.
3. 13 maja 2022r. godz. 14:00 – ogłoszenie listy przyjętych w pierwszym terminie rekrutacji.
4. 24-30 czerwca 2022r. do godziny 16.00 – składanie w sekretariacie Szkoły oryginału świadectwa ukończenia danej klasy szkoły podstawowej (za wyjątkiem pierwszej), oraz przyniesienie dwóch zdjęć.
5. 4 lipca 2022r. wywieszenie list klas.

Wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych Dyrekcja zaprasza do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

• w klasach 1-4 SP – ogólnorozwój
  • od 5 klasy SP treningi danej dyscypliny
  • od 7 klasy SP możliwy wybór dyscyplin:
  • Muay Thai(nowa grupa)
  • Tenis stołowy (nowa grupa)
  • bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim wydanym przez Przychodnię Sportowo-Lekarską lub lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny sportowej lub innego uprawnionego lekarza (bez zaświadczenia Uczeń nie będzie dopuszczony do treningów),

Ucznia przyjmuje się do szkoły na podstawie wyników edukacyjnych oraz kryteriów sportowych. Przy przyjmowaniu kandydatów, uwzględnia się także opinię trenera lub instruktora prowadzącego zajęcia sportowe i opinię lekarza wydającego zaświadczenie.

Decyzję o przyjęciu Ucznia do szkoły podejmuje Komisja Rekrutacyjna po zapoznaniu się z wynikami procedury kwalifikacyjnej. Uczeń nabywa prawa ucznia Szkoły Marcina Gortata z chwilą wpisania na listę uczniów zgodnie z zasadami procedury kwalifikacyjnej.

Nie jesteśmy szkołą rejonową – po 1 lipca 2022r. – nabór ciągły. UWAGA! Szkoła Gortata jest poza elektronicznym systemem rekrutacji!

Dokumenty do pobrania:
pobierz komplet dokumentów przejdź do kontaktu
Harmonogram rekrutacji do Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata na rok szkolny 2022/2023:
  • osobiście w sekretariacie Szkoły (pon-pt 8:00-16:00);
  • pocztą – na adres Szkoły.
2. 4-6 maja 2022 – praca Komisji Rekrutacyjnej.
5. 4 lipca 2022r. wywieszenie list klas.

• Muay Thai(nowa grupa)
  • Tenis stołowy (nowa grupa)

Dokumenty do pobrania:
pobierz komplet dokumentów przejdź do kontaktu