rekrutacja...
Polityka Prywatności       ZAMKNIJ

Witamy w portalu rekrutacyjnym

Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata w Krakowie

jeżeli szukasz szybkiego kontaktu to zadzwoń lub napisz do nas

Ucznia przyjmuje się do szkoły na podstawie wyników edukacyjnych oraz na podstawie kryteriów sportowych.

UWAGA! Szkoła Gortata jest poza elektronicznym systemem rekrutacji!

• bardzo dobry stan zdrowia, potwierdzony zaświadczeniem lekarskim wydanym przez Przychodnię Sportowo-Lekarską lub lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny sportowej lub innego uprawnionego lekarza (bez zaświadczenia Uczeń nie będzie dopuszczony do treningów),

Przy przyjmowaniu kandydatów, uwzględnia się opinię trenera lub instruktora prowadzącego zajęcia sportowe i opinię lekarza wydającego zaświadczenie.

Decyzję o przyjęciu Ucznia do szkoły podejmuje Dyrekcja Szkoły po zapoznaniu się z wynikami procedury kwalifikacyjnej. Uczeń nabywa prawa ucznia Szkoły Marcina Gortata z chwilą wpisania na listę uczniów zgodnie z zasadami procedury klasyfikacyjnej.

• Muay Thai
Harmonogram rekrutacji do Szkoły Podstawowej Marcina Gortata na rok szkolny 2021/2022:
1. Rekrutacja do klas 1-8 trwa od 1 lutego do 24 maja 2021. Dokumenty można składać:
  • osobiście w sekretariacie Szkoły (pon-pt 8:00-16:00);
  • przez poniższy formularz kontaktowy;
  • mailowo (uzupełnione i podpisane skany/zdjęcia) – sekretariatkrakow@szkolagortata.pl;
  • pocztą – na adres Szkoły.
2. 28 maja 2021r. godz. 14:00 – ogłoszenie listy przyjętych w pierwszym terminie rekrutacji na podstawie wyników w nauce i oceny zachowania po pierwszym okresie.
3. Do 30 czerwca 2021r. do godziny 16.00 – termin składania w sekretariacie Szkoły oryginału świadectwa ukończenia danej klasy szkoły podstawowej (za wyjątkiem pierwszej), oraz przyniesienie dwóch zdjęć.
4. 2 lipca 2021r. zostaną przedstawione listy klas.

Wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych Dyrekcja zaprasza do kontaktu telefonicznego lub mailowego

Nie jesteśmy szkołą rejonową – po 1 lipca 2021r. – nabór ciągły.

pobierz komplet dokumentów przejdź do formularza

UWAGA! Szkoła Gortata jest poza elektronicznym systemem rekrutacji!

• Muay Thai
Harmonogram rekrutacji do Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata na rok szkolny 2021/2022:
1. Rekrutacja do klas 1, 2 i 3 LO trwa od 1 lutego do 24 maja 2021r. Dokumenty można składać:
  • osobiście w sekretariacie Szkoły (pon-pt 8:00-16:00);
  • przez poniższy formularz kontaktowy;
  • pocztą – na adres Szkoły.
4. 2 lipca 2021r. zostaną przedstawione listy klas.

Nie jesteśmy szkołą rejonową – po 1 lipca 2021r. – nabór ciągły.

pobierz komplet dokumentów przejdź do formularza
Layer-1