#GortatTeam...
Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny oraz w celu tworzenia anonimowych statystyk serwisu. Pozostając na naszej stronie akceptujesz regulamin polityki prywatności.
Polityka Prywatności       ZAMKNIJ

Nauka i taniec w szkole podstawowej

Ucz się w Szkole Gortata
i trenuj taniec w Klubie Sportowym Ad Astra

#GortatTeam

Wychowanie fizyczne dla dziewcząt w Szkole Marcina Gortata

Od września lekcje wychowania fizycznego w formie zajęć tanecznych dla dziewcząt w Szkole Podstawowej Marcina Gortata poprowadzą pedagodzy z Klubu Sportowego Ad Astra - Mistrzowie Świata w tańcu Sportowym (IDF), Wice Mistrzowie Polski (IDO).

  • Lekcje tańca będą skoncentrowane na rozwijaniu techniki tańca klasycznego, współczesnego i jazzowego.
  • Zajęcia realizowane w siatce godzin lekcyjnych dadzą także uczniom możliwość dobrania treningów popołudniowych w formacjach regularnie startujących w turniejach tańca i zawodach sportowych, jak również dołączenia do sekcji akrobatyki sportowej w Klubie Sportowym Ad Astra.
  • Szkoła zapewnia uczniom stały dostęp do psychologa oraz fizjoterapeuty, aktywnie wspiera rozwój dzieci propagując przy tym wychowanie poprzez sport i zdrowy styl życia.

Nasze liceum jest idealną propozycją dla wszystkich osób, które obok przygotowania do egzaminu maturalnego, poszukują możliwości rozwijania swoich umiejętności tanecznych i aktorskich w środowisku uczniów dzielących wspólnie pasje oraz zainteresowania.

Klasy profilowane w żaden sposób nie ograniczają uczestnictwa w zajęciach macierzystych klubów, czy szkół tańca gdyż treningi są realizowane w siatce godzin lekcyjnych

kontakt
About

więcej informacji znajdziesz na

Szkoła

Dribble

Klub

Upwork