#GortatTeam...

Historia Szkoły Marcina Gortata w Krakowie

# GortatTeam #Kraków

Nasza Szkoła działa od września 2015 roku, a w szóstym roku działalności uczyć i trenować będziemy blisko 300 Uczniów!

Założycielem i Patronem Szkoły jest Marcin Gortat.

Szkoła pierwotnie mieściła się w budynku zaprzyjaźnionego ZSO nr 14 na os. Dywizjonu 303, jednak po trzech latach przestaliśmysię tam mieścić i zapadła decyzja o przeprowadzce. Od września 2018 szkoła mieści się na os. Kościuszkowskim 2A, gdzie mamy pełne zaplecze edukacyjne oraz skromną bazę sportową, którą nieustannie rozwijamy.

Nasi Uczniowie trenują nanajlepszych dostępnych obiektach zewnętrznych – w małej hali Tauron Areny, w nowoczesnych halach na os. Wysokim (3LO), os. Słonecznym (SP105), w Parku Wodnym, w Fame Sporcie czy w siłowni McFit.

Działamy od
2015 roku
Prowadzimy
SP oraz LO
Aktualna liczba
+300 uczennic i uczniów

Prowadzimy szkolenie mistrzostwa sportowego na poziomie szkoły podstawowej i liceum ogólnokształcącego (klasy 1-3/1-4) w wielu dyscyplinach zespołowych i indywidualnych, m.in:koszykówka, siatkówka, piłka nożna, rugby, badminton.

W razie zainteresowania, jesteśmy gotowina otwarcie nowych dyscyplin! Współpracujemy z wieloma krakowskimi klubami, a na nowe partnerstwa jesteśmy otwarci.

Stwarzamy możliwość łączenia edukacji z profesjonalnym sportem. Kładziemy ogromny nacisk na edukację, która musi iść w parze ze sportem, a także na wychowanie młodych ludzi i przygotowanie ich do dorosłego życia.

Staramy się objąć Uczniów kompletną opieką nie zapominając o wsparciu mentalnym. Charakteryzuje nas indywidualne podejście oraz dialog, na który bardzo stawiamy. Nasze Grono Pedagogiczne to sprawdzeniw boju i gotowi do pracy z młodymi Sportowcami profesjonaliści.

Dołączając do „Drużyny Gortata” będziesz uczestniczyć w organizowanychprzez szkołę i jej partnerów wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Poznasz ciekawych ludzi

Przygotujemy Cię do matury i studiów na wymarzonym kierunku. Pomożemy Ci również uzyskać stypendiu na uczelniach amerykańskich.

Nasi trenerzy to najlepsi specjaliści w swoich dyscyplinach. Pomogą Ci rozwinąć talent sportowy! Stworzymy Ci możliwość rywalizacji w rozgrywkach szkolnych i klubowych.

Decisions

• Świetne połączenie edukacji ze sportem
  • 16 godzin lekcyjnych treningów tygodniowo
  • Wiele dyscyplin zespołowych i indywidualnych