rekrutacja...

Witamy w portalu rekrutacyjnym

Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata w Krakowie

jeżeli szukasz szybkiego kontaktu to zadzwoń lub napisz do nas

Harmonogram rekrutacji do Szkoły Podstawowej Marcina Gortata na rok szkolny 2024/2025:
📆 Rekrutacja do klasy pierwszej trwa od 5 lutego do 27 marca 2024. Dokumenty można składać:
  • osobiście w sekretariacie Szkoły (pon-pt 8:00-16:00);
  • mailowo (uzupełnione i podpisane skany/zdjęcia) – rekrutacja.krakow@szkolagortata.pl;
  • pocztą – na adres Szkoły.
2. 3-5 kwietnia 2024 – praca Komisji Rekrutacyjnej.
3. 8 kwietnia 2024 godz. 14:00 – ogłoszenie listy przyjętych w pierwszym terminie rekrutacji.
4. 10 czerwca 2024 – zebranie z Rodzicami Uczniów klasy pierwszej.

➡️ Wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych Dyrekcja zaprasza do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

• ✅ bardzo dobry stan zdrowia potwierdzony zaświadczeniem lekarskim wydanym przez Przychodnię Sportowo-Lekarską lub lekarza specjalistę w dziedzinie medycyny sportowej lub innego uprawnionego lekarza (bez zaświadczenia Uczeń nie będzie dopuszczony do treningów),
  • ✅ zaświadczenie z oddziału przedszkolnego o gotowości szkolnej (KONIECZNIE DO 27.03.2024!),
  • ✅ pisemna zgoda opiekunów prawnych na naukę i treningi w SMS – obowiązkowa.

➡️ Decyzję o przyjęciu Ucznia do szkoły podejmuje Komisja Rekrutacyjna po zapoznaniu się z dokumentami. Uczeń nabywa prawa ucznia Szkoły Marcina Gortata z chwilą wpisania na listę uczniów zgodnie z zasadami procedury kwalifikacyjnej.

❗️UWAGA❗️

Ilość miejsc ograniczona!

Nie jesteśmy szkołą rejonową!

Szkoła Gortata jest poza elektronicznym systemem rekrutacji!

Dokumenty do pobrania:
pobierz komplet dokumentów przejdź do kontaktu
📌 Harmonogram rekrutacji do Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata na rok szkolny 2024/2025:
📆 Rekrutacja do klas pierwszych trwa od 1 marca do 26 kwietnia 2024. Dokumenty można składać:
  • osobiście w sekretariacie Szkoły (pon-pt 8:00-16:00);
  • pocztą – na adres Szkoły.
  • 📆 29 kwietnia – 6 maja 2024 – praca Komisji Rekrutacyjnej
    📆 10 maja 2024 godz. 14:00 – ogłoszenie listy przyjętych w pierwszym terminie rekrutacji na podstawie wyników w nauce i oceny zachowania po pierwszym okresie.
    • Pozostałe dyscypliny dla Uczniów trenujących poza Szkołą
    • ✅ nienaganne zachowanie i chęć rozwoju,
    • ✅ pisemna zgoda opiekunów prawnych na naukę i treningi w SMS – obowiązkowa,

➡️ Ucznia przyjmuje się do szkoły na podstawie wyników edukacyjnych (oceny z I okresu – wydruk z dziennika elektronicznego) oraz kryteriów sportowych. Przy przyjmowaniu kandydatów, uwzględnia się także opinię trenera lub instruktora prowadzącego zajęcia sportowe i opinię lekarza wydającego zaświadczenie.

➡️ Decyzję o przyjęciu Ucznia do szkoły podejmuje Komisja Rekrutacyjna po zapoznaniu się z wynikami procedury kwalifikacyjnej. Uczeń nabywa prawa ucznia Szkoły Marcina Gortata z chwilą wpisania na listę uczniów zgodnie z zasadami procedury kwalifikacyjnej.

❗️UWAGA❗️

Ilość miejsc ograniczona!

Nie jesteśmy szkołą rejonową!

Szkoła Gortata jest poza elektronicznym systemem rekrutacji!

Dokumenty do pobrania:
    pobierz komplet dokumentów przejdź do kontaktu